אודות החברה

מי אנחנו

קבוצת ביתן החלה פעילותה בשנת 2005 ומאז נמנית עם קבוצת הנדל״ן הפרטיות, המנוסות והמקצועיות בישראל.
קבוצת ביתן מתמחה בייזום, פיתוח, ניהול והקמתם של פרויקטים למגורים, מסחר ודיור להשכרה.
הקבוצה הוקמה ע״י האחים בני ועומרי ביתן, בעלי ניסיון רב שנים בכל רבדיו המגוונים של ענף הנדל״ן בישראל. בקבוצה מספר חטיבות פעילות, כאשר לכל חטיבה בקבוצה קיים היתרון המבדל בתחום התמחותה.

שיתוף המידע והסינרגיה בין החטיבות בקבוצה הינו הגורם שמאפשר לקבוצה לפעול כמכונה משומנת בכל סוגי עסקאות הנדל״ן אותן מקדמת ומובילה הקבוצה החל מהקמת פרויקטים יוקרתיים, אקסקלוסיביים ואיכותיים באזורי ביקוש מרכזיים בתל אביב, דרך ייזום והקמה של פרויקטים רבים במסגרת התחדשות עירונית ובפריסה ארצית, ייזום והקמה של מעונות סטודנטים חדשניים בחיפה, ארגון וניהול קבוצת רכישה, נדל״ן מניב ושיווק פרויקטים.

פרויקט של קבוצת ביתן | הדמיה הגנים 14
פרויקט של קבוצת ביתן בן יהודה 174 תל אביב

מקצועיות, איכות ואמינות

ניסיוננו הרב, מאפשר לחטיבות הפעילות בקבוצה לפעול במקצועיות, ברמת איכות בלתי מתפשרת ובעמידה בהתחייבויותינו.

הכל, תוך שמירה והקפדה על ערכי היושרה והאנושיות המובילים אותנו לאורך הדרך.

קבוצת ביתן דוגלת בהשקעה וחשיבה מעמיקה בכל הקשור לתכנון מוקפד, פונקציונלי וגמיש, תוך ירידה לפרטים, בחירת יועצים וספקים מהשורה הראשונה בישראל והכל בכדי לייצר ללקוחות קבוצת ביתן חווית מגורים מושלמת, המתאימה בדיוק לצרכיהם.בחירת הפרויקטים בקבוצה מתבצעת לאחר בחינה יסודית של מיקום הפרויקט וסביבתו.

לא בכדי, מרבית הפרויקטים של הקבוצה הינם בניינים פינתיים, אשר ממוקמים מול פארקים, מוסדות חינוך, מתחמי תרבות ופנאי וכל מה שחשוב באמת לניהול שגרת חיים איכותית.אנו מאמינים כי הצלחת פרויקט נדל״ן הינה תולדה של הבנת צרכיי לקוח, בשילוב ידע וניסיון שנצברו לאורך השנים – הבאים לידי ביטוי ביצירתיות וחשיבה ייחודית בכל שלב מחיי הפרויקט.

פרויקט של קבוצת ביתן | הדמיה הגנים 14
פרויקט של קבוצת ביתן | הדמיה הגנים 14

התחדשות עירונית

ניסיוננו הרב, הוא זה שמאפשר לחטיבות הקבוצה שונות לפעול במקצועיות, ברמת איכות בלתי מתפשרת ובעמידה בהתחייבויותינו, תוך שמירה על ערכי היושרה והאנושיות המובלים אותנו לאורך הדרך.

הקבוצה דוגלת בהקפדה יתרה על תכנון מוקפד, פונקציונלי וגמיש, תוך ירידה לפרטים, בחירת יועצים וספקים מהשורה הראשונה בישראל ובדגש על צרכיהם וחווית המגורים של לקוחות הקבוצה.

אנו מאמינים כי הצלחת פרויקט נדל״ן הינה תולדה של הבנת צרכיי לקוח, בשילוב ידע וניסיון שנצברו לאורך השנים – הבאים לידי ביטוי ביצירתיות וחשיבה ייחודית בכל שלב מחיי הפרויקט.

האתר נפתח בקרוב!